O nas - MM CARS Sp. z o.o.
O nas

O nas

Firma MM Cars została założona w 1991 roku.

Tworzący ją pasjonaci od samego początku dążyli konsekwentnie do jednego celu. Chcieli stworzyć przyjazne miejsce, w którym będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy w wyborze najlepszego dla Ciebie samochodu. Dzięki tysiącom zadowolonych klientów mamy pewność- udało się!
Obecnie grupa MM Cars jest autoryzowanym dealerem samochodów 12 marek, ponadto oferując kompleksową obsługę finansową i ubezpieczeniową, serwisową i z zakresu napraw blacharskich. W profesjonalny sposób pomagamy we wszystkich sprawach związanych z zakupem i późniejszym użytkowaniem samochodu.

Salon Subaru w Katowicach działa od 2008 roku. Od tamtej pory rozwijamy się dla Ciebie. Zyskaj więcej niż tylko samochód- zyskaj godnego zaufania partnera.

Pracownicy firmy MM Cars Sp. z o. o. to osoby, którym najwyższą satysfakcję daje zadowolenie klienta. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby wybór Subaru oraz wizyta w naszym salonie utrwaliła pozytywny wizerunek japońskiej marki spod znaku Plejad i przyczyniła się do poszerzenia grona miłośników tych jakże wyjątkowych samochodów.